OTO UYGULAMALARINDA TEKNOLOJİK YENİLİKLER - OtoUygulama
whatsapp whatsapp

2000’lerin başından beri dur durak bilmeden bir teknolojik yeniliğin ve ilerlemenin içinde olduğumuz su götürmez bir gerçek. Bu yenilikler hayatın her alanında olduğu gibi oto uygulamalarında da kendini göstermekte. Nitekim 2020 yılına geldiğimizde adeta “Ben sizin yeniliklerinizden daha güçlüyüm!” diyen bir virüsle karşı karşıya kalıyoruz. Toplu taşıma araçlarında kendimizi riske atmak yerine, kendimizi daha korunaklı olan arabalarımıza bırakıyoruz.

PEKİ YETERLİ Mİ? ASLA! ANTİBAKTERİYEL İÇ TEMİZLİK ŞART!

Ama unutmayın ki hiçbir virüs detaylı temizlik karşısında kalıcı değildir. Dışarıda daha güvende hissedeceğimiz korunaklı, tertemiz aracımızda, nasıl bir temizlik karşısında içimiz daha rahat eder? Salgın sürecinde “Yeterince temiz mi?” gerginliğinizi sizinle paylaşıyoruz. Antibakteriyel İç Temizlik Uygulaması ile gönül rahatlığı sunuyoruz. Güveninizi biliyoruz ve bunu kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

DEĞERLİ ARAÇLARINIZ ÖZENLİ BAKIMI HAK EDER

Aracınız eski değil. Sadece özenli bir bakıma ihtiyacı var. Bakımdan uzak araçlarınız kısa zaman içinde yıpranır. Unutmayın “Yalnızca ayağımı yerden kessin” anlayışıyla bakım yaptırırsanız karşılığında alacağınız, kısa şehir içi turlarından fazlası olmaz. Aracınızın size sunabileceği konforu göz ardı etmeyin. Araba bakımını ertelemeyin.

ÖZEL ÜRÜNLERLE ÖZEL BİR DOKUNUŞ

Standart yıkama ile belki de çoğu zaman tam olarak içinize sinmeyen bir yüzeysellikle karşılaşıyordunuz. O anlık tatmin eden fakat çok da uzun sürmeyen bir temizlik. Dış görünümü çok uzaktan ilk bakışta yeterli estetiğe sahip olsa da, arabanızda kendi imkanlarınızla düzeltemeyeceğiniz bazı kırgınlıklar olabilir. Tam da bu noktada kırgınlıklarınızı onaracak bir yardımcı sizin için burada olacaktır. Boya Parlatma Koruma Uygulaması. Aracınızın ihtiyaçlarını saptayıp, ona gereken özel ürünlerimizle ve geliştirilmiş teknolojik altyapımızla en iyi hizmeti veriyoruz.

KENDİNİZİ YORMAYIN

ZAMANINIZI İYİ DEĞERLENDİRİN

SUNACAĞIMIZ İMKANLARI ES GEÇMEYİN

Arabanızı gözünüzden sakınıyorsunuz. En iyisi, en temizi, en güzeli, en güvenlisi olsun istiyorsunuz. Elinizden gelenin fazlasını sizin için yapmaya hazırız. İşimiz, aracınızın değerini korumak. Öyleyse onu sizin kadar önemseyenlere emanet edin. Zamanınızı temizliğe değil, gezmeye ayırın. Hem hijyenik hem de güvenli bir sürüş keyfini ertelemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir